Wybrany wątek opinii

Przecież już się buduje osiedle na końcu Jana Pawła II, w szczerym polu, to tylko przeprowadzka zostaje.
Renata 09 (2025.10.28)
@Renata 09 - A dlaczego patusy mają dostać nowe mieszkania? Za rok, dwa będą wyglądały jak to. Jaki desperat kupi ta ruderę z robalami szczurami. I jeszcze płacić za rozbiórkę.
(2025.10.28)
Zgadzam się kto normalny chce mieszkać koło patologi? Przykłady potwierdzają nawet 30 lat mieszkania wśród normalnych rodzin niczego nie zmienia. Natomiast to udręka dla normalnych rodzin.
(2025.10.28)
Powrót do komentarzy