Wybrany wątek opinii
Przecież już się buduje osiedle na końcu Jana Pawła II, w szczerym polu, to tylko przeprowadzka zostaje.
Do moderacji
Odpowiedz
7
1
@Renata 09 - A dlaczego patusy mają dostać nowe mieszkania? Za rok, dwa będą wyglądały jak to. Jaki desperat kupi ta ruderę z robalami szczurami. I jeszcze płacić za rozbiórkę.
Do moderacji
Odpowiedz
19
2
Zgadzam się kto normalny chce mieszkać koło patologi? Przykłady potwierdzają nawet 30 lat mieszkania wśród normalnych rodzin niczego nie zmienia. Natomiast to udręka dla normalnych rodzin.
Do moderacji
Odpowiedz
15
0