UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tu rządowych piniędzy nie trzeba Elbląg jest samowystarczalny przesunąć zyski z POrtu wróbleskiego i PO kłopocie.
Tu rządowych piniędzy nie trzeba Elbląg jest samowystarczalny przesunąć zyski z POrtu wróbleskiego i PO kłopocie.