Wybrany wątek opinii

Tu rządowych piniędzy nie trzeba Elbląg jest samowystarczalny przesunąć zyski z POrtu wróbleskiego i PO kłopocie.
(2025.10.27)
I zyski z przekopu, wróć to by pogrążyło Elbląg na PiSolecia.
(2025.10.27)
Powrót do komentarzy