Wybrany wątek opinii
Tu rządowych piniędzy nie trzeba Elbląg jest samowystarczalny przesunąć zyski z POrtu wróbleskiego i PO kłopocie.
Do moderacji
Odpowiedz
6
5
I zyski z przekopu, wróć to by pogrążyło Elbląg na PiSolecia.
Do moderacji
Odpowiedz
7
4