UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
gonić biednych miernych wiernych towarzyszy pisowskich jak najdalej od Elbląga niech idą kolaborować z klerem, czy zepsutymi solidaruchami
gonić biednych miernych wiernych towarzyszy pisowskich jak najdalej od Elbląga niech idą kolaborować z klerem, czy zepsutymi solidaruchami