51
01.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Do końca ci odwaliło ! Co zmiana cyfry i litery pomoże jak korki prywatnych samochodów wydłużają czas męki z dojazdem. Każdego dnia widać jak za łapówki zdrowia ludzie dojeżdżają do samych grobów, czy to jest sprawiedliwe wobec pozostałych ?
(2025.10.23)
Do zarządcy cmentarza Dębica ! Dlaczego portiernia przepuszcza zdrowych i młodych ludzi do samego grobu ? Każdego dnia tak się dzieje ! Wystarczy łapówka albo legitymacja na pokaz ? Niech cmentarz stanie się ostoją i spokojem a nie rywalizacja kto ma lepszy i droższy pomnik ! Nawet już zdjęcia są na stojąco osoby która żyje i opiekuje się grobem, szok ! Tam jest wywyższenie a już na pewno nie ma wiary ! Do czego jeszcze doprowadzi ta profanacji już nie spokoju ?
(2025.10.23)
Tak też dojedziesz na cmentarz...
(2025.10.23)

info

3  
  1
@Hary - Gdybyś oglądał naszą telewizję to wiedziałbyś że twoje dylematy na temat nazw to wina Tuska. On kazał zamienić polskie nazwy Stara i Nowa na niemieckie GÓRNA I DOLNA
Wina Tuska (2025.10.23)
Z ul. Dąbka Robotniczej niczym nie dojedziesz na Dębice????
000011 (2025.10.23)
@000011 - Naprawdę ciężko przeczytać, że linia 11 i 28 jedzie przez dąbka…
(2025.10.23)
Z osiedla Kamionka nie ma żadnych połączeń z cmentarzem Dębica?! WSTYD ZKM!!!
(2025.10.23)
Największy luz w drodze na cmentarz to karawana ! Po co się spieszyć ? By zaliczyć wizytę bo tak wypada, bo ktoś ustanowił taki dzień by nie zapomniano ? Sprzątanie na hura tak nagle przed świętem zmarłych nie pomoże zmarłemu bo jest na pokaz by ludzie nie gadali. Taka wiara to zakłamanie i brak szacunku dla innych. Grobem opiekujemy się tak często jak często wymaga jego wygląd a nie teraz korki na ulicy bo o cmentarzu wszystkich świetych im przypomniało, wstyd !
(2025.10.24)

info

6  
  7
a będzie rozkład jazdy dodatkowych autobusów, czy jak co roku będą jeździć w przypadkowych porach?
(2025.10.24)
Czy myślisz pajacu siejący ferment że jest możliwy rozkład jazdy przy takich korkach przez prywatne samochody ? Dla mnie jest to logicznie nie realne do przewidzenia dokładnego czasu przejazdu. Potem byś miał powód by pisać że nie zgodnie z rozkładem jeżdżą i tak w koło byle coś głupiego napisać ! Moim zdaniem czas zablokować przejazd samochodów prywatnych i dołożyć więcej autobusów i problem z głowy !
(2025.10.24)