UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Do zarządcy cmentarza Dębica ! Dlaczego portiernia przepuszcza zdrowych i młodych ludzi do samego grobu ? Każdego dnia tak się dzieje ! Wystarczy łapówka albo legitymacja na pokaz ? Niech cmentarz stanie się ostoją i spokojem a nie rywalizacja kto ma lepszy i droższy pomnik ! Nawet już zdjęcia są na stojąco osoby która żyje i opiekuje się grobem, szok ! Tam jest wywyższenie a już na pewno nie ma wiary ! Do czego jeszcze doprowadzi ta profanacji już nie spokoju ?