Wybrany wątek opinii
I co rok ten sam dylemat? Który to przystanek Dębica Dolna, a który Dębica Górna, Czy nie można wrócić do dawnej nazwy Dębica Stara, Dębica Nowa.
Do moderacji
Odpowiedz
17
13
@Hary - Gdybyś oglądał naszą telewizję to wiedziałbyś że twoje dylematy na temat nazw to wina Tuska. On kazał zamienić polskie nazwy Stara i Nowa na niemieckie GÓRNA I DOLNA
Do moderacji
Odpowiedz
5
6