Wybrany wątek opinii

I co rok ten sam dylemat? Który to przystanek Dębica Dolna, a który Dębica Górna, Czy nie można wrócić do dawnej nazwy Dębica Stara, Dębica Nowa.
Hary (2025.10.23)
@Hary - Gdybyś oglądał naszą telewizję to wiedziałbyś że twoje dylematy na temat nazw to wina Tuska. On kazał zamienić polskie nazwy Stara i Nowa na niemieckie GÓRNA I DOLNA
Wina Tuska (2025.10.23)
Powrót do komentarzy