Wybrany wątek opinii
Z osiedla Kamionka nie ma żadnych połączeń z cmentarzem Dębica?! WSTYD ZKM!!!
Do moderacji
Odpowiedz
11
5
każdego miejsca dla wszystkich nigdy nie było i nie będzie dojazdu, proste jak drut. Rusz dupę a nie czekać !
Do moderacji
Odpowiedz
2
1