Wybrany wątek opinii

Z osiedla Kamionka nie ma żadnych połączeń z cmentarzem Dębica?! WSTYD ZKM!!!
(2025.10.23)
każdego miejsca dla wszystkich nigdy nie było i nie będzie dojazdu, proste jak drut. Rusz dupę a nie czekać !
(2025.10.24)
Powrót do komentarzy