Wybrany wątek opinii

Z ul. Dąbka Robotniczej niczym nie dojedziesz na Dębice????
000011 (2025.10.23)
@000011 - Naprawdę ciężko przeczytać, że linia 11 i 28 jedzie przez dąbka…
(2025.10.23)
Powrót do komentarzy