Wybrany wątek opinii
Z ul. Dąbka Robotniczej niczym nie dojedziesz na Dębice????
Do moderacji
Odpowiedz
4
6
@000011 - Naprawdę ciężko przeczytać, że linia 11 i 28 jedzie przez dąbka…
Do moderacji
Odpowiedz
7
2