Wybrany wątek opinii
Gdyby to ode mnie zależało to autobusy 22 i 23 zostały by przywrócone. Zamiast linii C to autobus 23 był by wydłużony ▪︎ Zamiast linii G to była by linia 29 ▪︎ Zamiast linii J to było by 30 ▪︎ Zamiast linii S to było by 31 ▪︎ Zamiast linii Z to była by linia 32
Do moderacji
Odpowiedz
8
3
Do końca ci odwaliło ! Co zmiana cyfry i litery pomoże jak korki prywatnych samochodów wydłużają czas męki z dojazdem. Każdego dnia widać jak za łapówki zdrowia ludzie dojeżdżają do samych grobów, czy to jest sprawiedliwe wobec pozostałych ?
Do moderacji
Odpowiedz
5
2