43
21.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wystarczy odpuścić urzędników, którzy blokują rozwój Elbląga. Próba przerzucenia odpowiedzialności za krzywdy jakie Ci urzędnicy czynią temu miastu. Wystarczy mu służyć, albo odejść i zrobić miejsce komuś, kto będzie chciał pomóc, a nie blokować. Wystarczy usunąć blokady i rozwój popłynie.
(2025.10.22)

info

4  
  0
Próbowałam pobrać. Ta apka, to dno. Zażądała ode mnie skanu pierwszej strony pitu oraz mojego peselu. Kto normalny podaje takie dane? skala żenady mnie przerosła i zrezygnowałam. Dziękuję bardzo panie Missanie, ale nie.
(2025.10.22)
Nowe przepisy oPciach wUSA. Tylko2 do wyboru a nie56.StanyZjednoczone nakazują liniom lotniczym ignorowanie oznaczeńPciX - osóbNiebinarnych. Amerykańscy przewoźnicy podającDane pasażerów muszę używać wyłącznieLiter M-ężczyzna lub F-kobieta.
iGitara (2025.10.22)

info

1  
  0
twoją niewiedzę, boś chyba zapatrzony w wiadomą tv?
(2025.10.22)
W punkt. Pozdrawiam
Uio (2025.10.22)
tak się właśnie zastanawiałem, jakie dane oni będą tam chcieli. dzięki za info
Jacyna (2025.10.22)
A w jaki sposób ma być dokonana weryfikacja że Ty to Ty, mieszkaniec Elbląga płacący podatek PIT który zostaje w Elblągu ? W takim razie idź i złóż wniosek w formie tradycyjnej, daj PIT do wglądu, do porównania z numerem PESEL i ewidencją mieszkańców i nie będziesz musiał nigdzie podawać danych. A jak już tak bardzo się obawiasz, to zastrzeż sobie PESEL i nikt nic z nim nie zrobi. I nie siej fermentu, bo wszystko Wam nie pasuje. Maruderzy.
pozytywny-elblążanin (2025.10.22)
@pozytywny-elblążanin - To nie jest sianie fermentu, tylko krytyka urzędowego nieudacznictwa, które jest znakiem rozpoznawczym odpowiadających za promocję miasta tych twoich kowali i innych piekarczyków
(2025.10.22)
@pozytywny-elblążanin - to wy w tym Elblągu ciągle maci papierowe pity?
(2025.10.22)
@Głos z oddali tłumu - No ale jest salon Toyoty daje 10% to już chociaż coś, bo tam ceny kosmos! Kupiłam trzy samochody i żadnej karty lojalnościowej ani rabatu na przeglądy. może też ktoś skorzysta. Ciekawe czy na nowe auta też dają taki rabat?
YarisCross (2025.10.22)