UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wystarczy odpuścić urzędników, którzy blokują rozwój Elbląga. Próba przerzucenia odpowiedzialności za krzywdy jakie Ci urzędnicy czynią temu miastu. Wystarczy mu służyć, albo odejść i zrobić miejsce komuś, kto będzie chciał pomóc, a nie blokować. Wystarczy usunąć blokady i rozwój popłynie.