UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wystarczy odpuścić urzędników, którzy blokują rozwój Elbląga. Próba przerzucenia odpowiedzialności za krzywdy jakie Ci urzędnicy czynią temu miastu. Wystarczy mu służyć, albo odejść i zrobić miejsce komuś, kto będzie chciał pomóc, a nie blokować. Wystarczy usunąć blokady i rozwój popłynie.