UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@pozytywny-elblążanin - To nie jest sianie fermentu, tylko krytyka urzędowego nieudacznictwa, które jest znakiem rozpoznawczym odpowiadających za promocję miasta tych twoich kowali i innych piekarczyków
@pozytywny-elblążanin - To nie jest sianie fermentu, tylko krytyka urzędowego nieudacznictwa, które jest znakiem rozpoznawczym odpowiadających za promocję miasta tych twoich kowali i innych piekarczyków