UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A w jaki sposób ma być dokonana weryfikacja że Ty to Ty, mieszkaniec Elbląga płacący podatek PIT który zostaje w Elblągu ? W takim razie idź i złóż wniosek w formie tradycyjnej, daj PIT do wglądu, do porównania z numerem PESEL i ewidencją mieszkańców i nie będziesz musiał nigdzie podawać danych. A jak już tak bardzo się obawiasz, to zastrzeż sobie PESEL i nikt nic z nim nie zrobi. I nie siej fermentu, bo wszystko Wam nie pasuje. Maruderzy.
pozytywny-elblążanin