Wybrany wątek opinii

Próbowałam pobrać. Ta apka, to dno. Zażądała ode mnie skanu pierwszej strony pitu oraz mojego peselu. Kto normalny podaje takie dane? skala żenady mnie przerosła i zrezygnowałam. Dziękuję bardzo panie Missanie, ale nie.
(2025.10.22)
tak się właśnie zastanawiałem, jakie dane oni będą tam chcieli. dzięki za info
Jacyna (2025.10.22)
A w jaki sposób ma być dokonana weryfikacja że Ty to Ty, mieszkaniec Elbląga płacący podatek PIT który zostaje w Elblągu ? W takim razie idź i złóż wniosek w formie tradycyjnej, daj PIT do wglądu, do porównania z numerem PESEL i ewidencją mieszkańców i nie będziesz musiał nigdzie podawać danych. A jak już tak bardzo się obawiasz, to zastrzeż sobie PESEL i nikt nic z nim nie zrobi. I nie siej fermentu, bo wszystko Wam nie pasuje. Maruderzy.
pozytywny-elblążanin (2025.10.22)
@pozytywny-elblążanin - To nie jest sianie fermentu, tylko krytyka urzędowego nieudacznictwa, które jest znakiem rozpoznawczym odpowiadających za promocję miasta tych twoich kowali i innych piekarczyków
(2025.10.22)
@pozytywny-elblążanin - to wy w tym Elblągu ciągle maci papierowe pity?
(2025.10.22)
Powrót do komentarzy