43
21.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@YarisCross - To po co kupujesz Toyoty, kup Mazdę. Dużo lepsza technicznie a wykończenie wnetrza to istne cacko.
(2025.10.23)
Namówiłeś mnie... jadę do Gdańska zerknę.. może czas zakończyć przygodę tym bardziej, że z obsługą coraz gorzej..
YarisCross (2025.10.23)
Przydały by się Linki do aplikacji w artykule...
(2025.11.05)

info

0  
  0