A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
No hej, a czemu nikt nie zadba o przejście dla dzieci na Cichej albo Żeglarskiej, chodzi o wyjście z parku różanego do SP 19,to jest horror, często tam stoi samochód, ja tam przejść mają dzieci, może kontrola tych przejść
Tyle lat minęło wreszcie się udało brawo my
Proponuje również zebrę lub jakiegoś zwalniacza między ul. Boh. Westerplatte a przejściem na plac zabaw w parku Kajki, masa dzieci tamtędy przechodzi a samochody zapierd..... ą w tym miejscu. Jest tam dużo krzaków i drzew, kompletnie nie widać kto wchodzi na drogę i z drugiej strony nie widać czy coś nadjeżdża.
Co z zieloną falą obiecaną 15 lat temu przez lejtura z PO? Dziś przedstawiają tego oszusta jako członka. Czy to znaczy że przez 15 lat był zwykłym zakłamanym wujem? Kiedy zostanie ukarany za niedotrzymanie obietnicy wyborczej?
dziękujemy jarosławowi kaczyńskiemu, mateuszowi morawieckiwmu, andrzejowi dudzie, tadeuszowi batyrze, kazimierzowi marcinkiewiczowi, romanowi giertychu oraz krzysiowi bosakowi co tak kocha stópki, że musiał zawrzeć to w swoim nazwisku za tą cudowną inwestycję!!! ja teofil skorupa zapisałem się do ligii polskich rodzin romana giertycha, aby wspierać koalicję pis-lpr-samoobrona. jak dobrze, że tusk przegrał z naszym kochanym prezydentem lechem kaczyńskim!!!
Tak działa państwo prawa, puszka białej farby, - godzina I po robocie, - ale nie... interpelacje, pozwolenia, zgody - architekta, konserwatora zabytków, zakazy I wszelkie możliwe utrudnienia wszystko po to by pokazać ile to ważnych osób I decyzji oraz czasu jest potrzebnych w tym mieście by mogło dojść do pomalowania kilku pasów. W myśl tego samego prawa pozwala się I zamyka się oczy na wielomilionowe straty wynikające z zaniedbań remontowych wielu zabytkowych budynków w tym mieście. Bareja wiecznie żywy
@Mama Karoliny - po ile dzisiaj łapki "w górę"
"Cóż za głęboka wypowiedź" lech (jak bolek) ma często "głębokie" wypowiedzi.
namalowanie pasów na jezdni niczego nie zmieni. to rodzice chodzą jak barany i tego uczą swoje dzieci. przy wielu szkołach są przejścia dla pieszych a połowa uczniów i rodziców i tak przechodzi jak chce.
Szlaban by się przydał