A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zlikwidować ZBK
I tam 40 jest strefowa, bezpieczniej zrobić 30 bo i tak każdy jeździ tam 50
Cóż za głęboka wypowiedź. Wszyscy jesteśmy pod wrażeniem tej..... erudycji.
Bardzo ambitny pomysł do przemyślanej realizacji.
Słyszeliśta ludzie w zadupiu bedom przejście robić....
Tunel to masz w głowie bo widać daleką pustkę.
Wzruszyłem się
Tylko że te wasze dzieci nawet sprzątać po sobie i po swoich psach nie mają ochoty.... zero nauki bo rodzisz za 800+ a nie by wychować.
To jest wiadomość, Wnioskodawca powinien dostać dyplom e-mailem.
@KapitanSzyderca - Córka Pani radnej jeszcze nie chodzi do szkoły, więc jednak inicjatywa dla mieszkańców