34
20.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Zlikwidować ZBK
(2025.10.20)

info

9  
  4
I tam 40 jest strefowa, bezpieczniej zrobić 30 bo i tak każdy jeździ tam 50
Szejk Ali (2025.10.20)

info

5  
  6
Cóż za głęboka wypowiedź. Wszyscy jesteśmy pod wrażeniem tej..... erudycji.
(2025.10.20)
Bardzo ambitny pomysł do przemyślanej realizacji.
Waldimir (2025.10.20)

info

6  
  1
Słyszeliśta ludzie w zadupiu bedom przejście robić....
(2025.10.20)

info

7  
  5
Tunel to masz w głowie bo widać daleką pustkę.
(2025.10.20)
Wzruszyłem się
(2025.10.20)

info

3  
  5
Tylko że te wasze dzieci nawet sprzątać po sobie i po swoich psach nie mają ochoty.... zero nauki bo rodzisz za 800+ a nie by wychować.
(2025.10.20)

info

1  
  1
To jest wiadomość, Wnioskodawca powinien dostać dyplom e-mailem.
(2025.10.20)

info

7  
  2
@KapitanSzyderca - Córka Pani radnej jeszcze nie chodzi do szkoły, więc jednak inicjatywa dla mieszkańców
(2025.10.20)