UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Proponuje również zebrę lub jakiegoś zwalniacza między ul. Boh. Westerplatte a przejściem na plac zabaw w parku Kajki, masa dzieci tamtędy przechodzi a samochody zapierd..... ą w tym miejscu. Jest tam dużo krzaków i drzew, kompletnie nie widać kto wchodzi na drogę i z drugiej strony nie widać czy coś nadjeżdża.
mmmmarcin