UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No hej, a czemu nikt nie zadba o przejście dla dzieci na Cichej albo Żeglarskiej, chodzi o wyjście z parku różanego do SP 19,to jest horror, często tam stoi samochód, ja tam przejść mają dzieci, może kontrola tych przejść
Wela