UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

namalowanie pasów na jezdni niczego nie zmieni. to rodzice chodzą jak barany i tego uczą swoje dzieci. przy wielu szkołach są przejścia dla pieszych a połowa uczniów i rodziców i tak przechodzi jak chce.


Anuluj