Wybrany wątek opinii

Zebra, ? Dlaczego nie wielbłąd?
Deng (2025.10.20)
@Deng - Wielbłąd to pisosliwki
(2025.10.20)
Cóż za głęboka wypowiedź. Wszyscy jesteśmy pod wrażeniem tej..... erudycji.
(2025.10.20)
"Cóż za głęboka wypowiedź" lech (jak bolek) ma często "głębokie" wypowiedzi.
(2025.10.21)
Powrót do komentarzy