Wybrany wątek opinii
Zebra, ? Dlaczego nie wielbłąd?
Do moderacji
Odpowiedz
17
13
@Deng - Wielbłąd to pisosliwki
Do moderacji
Odpowiedz
12
8
Cóż za głęboka wypowiedź. Wszyscy jesteśmy pod wrażeniem tej..... erudycji.
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
"Cóż za głęboka wypowiedź" lech (jak bolek) ma często "głębokie" wypowiedzi.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1