UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No hej, a czemu nikt nie zadba o przejście dla dzieci na Cichej albo Żeglarskiej, chodzi o wyjście z parku różanego do SP 19,to jest horror, często tam stoi samochód, ja tam przejść mają dzieci, może kontrola tych przejść

Wela