UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do służby przyjmowani są zbyt młodzi ludzie, którzy nie mają ani doświadczenia życiowego, ani rozsądnego myślenia w sytuacjach krytycznych. Przez to dochodzi do tego typu sytuacji. Młodszy zawsze powinien mieć starszego partnera, który przejawia i inicjatywę, przy którym nauczy się zawodu.