UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@PISPO jedno zło. - Widzisz, tylko nie ma nikogo innego kto by się nadawał do rządzenia państwem. Bo inni to tylko populizm i krzykactwo.


Anuluj