UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@PISPO jedno zło. - Widzisz, tylko nie ma nikogo innego kto by się nadawał do rządzenia państwem. Bo inni to tylko populizm i krzykactwo.
@PISPO jedno zło. - Widzisz, tylko nie ma nikogo innego kto by się nadawał do rządzenia państwem. Bo inni to tylko populizm i krzykactwo.