30
15.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ktoś potrafi wskazać z imienia osobę która ucierpiała wskutek "przestępstw" tego dżentelmena? Kara gruba a ofiary przestępstwa tu nie widać. Niezły Bantustan
Vkp (2025.10.15)

info

3  
  9
Jadąc 200km/h można kogoś zabić (nawet kilka osób), bełkocząc tylko się ośmieszyć. Mimo wszystko jest różnica.
Netkot (2025.10.15)
Same sprane głowy tutaj komentują, tylko polityka i polityka. A co mnie polityka, wolę pogadać o czym innym.
(2025.10.15)

info

3  
  2
@katon - Nie, PiS powstał w 2001 roku, douczcie się tłumoki
(2025.10.15)
Apeluje aby kasować wszystkie komentarze nie na temat, bo to staje się już męczące.
pilafek4 (2025.10.16)

info

5  
  1
No cóż dobry wyrok. Ale by było miło aby mordercy za kierownicą co zabili czy potrącili dostali ostre wyroki a nie po 2> > 3 lata jak nie raz słychać. Powinno być przywrócona praca dla więźniów razem z przymusową ciężką pracą jak kopanie rowów czy inne ciężkie prace aby zarobili na siebie a nie żarli na nasz koszt.
Cynik (2025.10.16)

info

4  
  0
Dożywotni zakaz to troche przesada moim zdaniem.. Fakt ze gosc jest młody i podjął nieodpowiednią decyzję wsiadając za kółko moze świadczyć o niedojrzałości emocjonalnej.. Wyrok więzienia jak najbardziej akceptowalny ale zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów przez np 10 -15 lat byłby wystarczajaco surowy. a człowiek ten miałby mozliwosc jeszcze kiedys wrocic do normalnego życia... :/ Trzeba nadmienic ze jednak nie spowodował żadnego wypadku..
Dash_87 (2025.10.16)

info

0  
  2
Ja tam bym sie odwoływał na jego miejscu. Gdzie dożywotni zakaz jak gosc nawet wypadku nie spowodował. No fakt ze po kielichu jechał i nie pierwszy raz mu sie to zdarzylo ale więzienie i jakis wieloletni zakaz prowadzenia ale nie dożywocie. Gosc zabił tirem 3ech pracowników fabryki wojcik i poszedl siedzieć na 3 lata i 5 letni zakaz prowadzenia pojazdów.. Gdzie tu logika? Pijaństwo bez wypadku to dożywotni zakaz a typ na trzeźwo zabija 3ech chlopa i ma 5 letni zakaz. Przecież to jakis kabaret...
Wariat z Wołomina (2025.10.16)

info

0  
  2
Szkoda że to dotyczy tylko zwykłych obywateli a "elyta" tylko po kieliszku wina do obiadu
Kraj z dykty (2025.10.17)

info

1  
  0
Wylezie i na bank wsiądzie za kierownicę i na bank znowu nawalony. Te zakazy to sobie możecie
(2025.10.17)

info

2  
  0