A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ktoś potrafi wskazać z imienia osobę która ucierpiała wskutek "przestępstw" tego dżentelmena? Kara gruba a ofiary przestępstwa tu nie widać. Niezły Bantustan
Jadąc 200km/h można kogoś zabić (nawet kilka osób), bełkocząc tylko się ośmieszyć. Mimo wszystko jest różnica.
Same sprane głowy tutaj komentują, tylko polityka i polityka. A co mnie polityka, wolę pogadać o czym innym.
@katon - Nie, PiS powstał w 2001 roku, douczcie się tłumoki
Apeluje aby kasować wszystkie komentarze nie na temat, bo to staje się już męczące.
No cóż dobry wyrok. Ale by było miło aby mordercy za kierownicą co zabili czy potrącili dostali ostre wyroki a nie po 2> > 3 lata jak nie raz słychać. Powinno być przywrócona praca dla więźniów razem z przymusową ciężką pracą jak kopanie rowów czy inne ciężkie prace aby zarobili na siebie a nie żarli na nasz koszt.
Dożywotni zakaz to troche przesada moim zdaniem.. Fakt ze gosc jest młody i podjął nieodpowiednią decyzję wsiadając za kółko moze świadczyć o niedojrzałości emocjonalnej.. Wyrok więzienia jak najbardziej akceptowalny ale zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów przez np 10 -15 lat byłby wystarczajaco surowy. a człowiek ten miałby mozliwosc jeszcze kiedys wrocic do normalnego życia... :/ Trzeba nadmienic ze jednak nie spowodował żadnego wypadku..
Ja tam bym sie odwoływał na jego miejscu. Gdzie dożywotni zakaz jak gosc nawet wypadku nie spowodował. No fakt ze po kielichu jechał i nie pierwszy raz mu sie to zdarzylo ale więzienie i jakis wieloletni zakaz prowadzenia ale nie dożywocie. Gosc zabił tirem 3ech pracowników fabryki wojcik i poszedl siedzieć na 3 lata i 5 letni zakaz prowadzenia pojazdów.. Gdzie tu logika? Pijaństwo bez wypadku to dożywotni zakaz a typ na trzeźwo zabija 3ech chlopa i ma 5 letni zakaz. Przecież to jakis kabaret...
Szkoda że to dotyczy tylko zwykłych obywateli a "elyta" tylko po kieliszku wina do obiadu
Wylezie i na bank wsiądzie za kierownicę i na bank znowu nawalony. Te zakazy to sobie możecie