UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jadąc 200km/h można kogoś zabić (nawet kilka osób), bełkocząc tylko się ośmieszyć. Mimo wszystko jest różnica.
Netkot
Jadąc 200km/h można kogoś zabić (nawet kilka osób), bełkocząc tylko się ośmieszyć. Mimo wszystko jest różnica.
Netkot