UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jadąc 200km/h można kogoś zabić (nawet kilka osób), bełkocząc tylko się ośmieszyć. Mimo wszystko jest różnica.

Netkot

Anuluj