UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No cóż dobry wyrok. Ale by było miło aby mordercy za kierownicą co zabili czy potrącili dostali ostre wyroki a nie po 2> > 3 lata jak nie raz słychać. Powinno być przywrócona praca dla więźniów razem z przymusową ciężką pracą jak kopanie rowów czy inne ciężkie prace aby zarobili na siebie a nie żarli na nasz koszt.

Cynik