UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No cóż dobry wyrok. Ale by było miło aby mordercy za kierownicą co zabili czy potrącili dostali ostre wyroki a nie po 2> > 3 lata jak nie raz słychać. Powinno być przywrócona praca dla więźniów razem z przymusową ciężką pracą jak kopanie rowów czy inne ciężkie prace aby zarobili na siebie a nie żarli na nasz koszt.
Cynik