UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dożywotni zakaz to troche przesada moim zdaniem.. Fakt ze gosc jest młody i podjął nieodpowiednią decyzję wsiadając za kółko moze świadczyć o niedojrzałości emocjonalnej.. Wyrok więzienia jak najbardziej akceptowalny ale zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów przez np 10 -15 lat byłby wystarczajaco surowy. a człowiek ten miałby mozliwosc jeszcze kiedys wrocic do normalnego życia... :/ Trzeba nadmienic ze jednak nie spowodował żadnego wypadku..

Dash_87