UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ja tam bym sie odwoływał na jego miejscu. Gdzie dożywotni zakaz jak gosc nawet wypadku nie spowodował. No fakt ze po kielichu jechał i nie pierwszy raz mu sie to zdarzylo ale więzienie i jakis wieloletni zakaz prowadzenia ale nie dożywocie. Gosc zabił tirem 3ech pracowników fabryki wojcik i poszedl siedzieć na 3 lata i 5 letni zakaz prowadzenia pojazdów.. Gdzie tu logika? Pijaństwo bez wypadku to dożywotni zakaz a typ na trzeźwo zabija 3ech chlopa i ma 5 letni zakaz. Przecież to jakis kabaret...

Wariat z Wołomina