UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja tam bym sie odwoływał na jego miejscu. Gdzie dożywotni zakaz jak gosc nawet wypadku nie spowodował. No fakt ze po kielichu jechał i nie pierwszy raz mu sie to zdarzylo ale więzienie i jakis wieloletni zakaz prowadzenia ale nie dożywocie. Gosc zabił tirem 3ech pracowników fabryki wojcik i poszedl siedzieć na 3 lata i 5 letni zakaz prowadzenia pojazdów.. Gdzie tu logika? Pijaństwo bez wypadku to dożywotni zakaz a typ na trzeźwo zabija 3ech chlopa i ma 5 letni zakaz. Przecież to jakis kabaret...
Wariat z Wołomina