A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
jakiż błyskotliwy fan gaśnicowych, no proszę
Nie znam bardziej uczciwszego polskiego polityka od Tuska, dlatego taka nagonka cwaniaków na niego.
Jezyk Polska, trudna jezyk.
zapominales dodac:posel pisu
Co to znaczy 200 h w porównaniu z wyjściem na mównicę i przed kamerami bełkotać na całą Polskę a potem że niby pogłos, h ha ha
To tera żurek niech POwie czy to był sędzia czy NEo sędzia.... ?.... czy to jest prawo czy bezprawie bo ja nie wiem.
komuchy założyli partię dopiero w 1989 roku??? naprawdę???
To tyle samo co ci za śmierć na hetmańskiej. Ktoś tu sobie robi z nas żarty.
Dosyć pobłażania kryminalistom.
Zdrajcy polski ko i PSL