A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A jezioro przeniesiemy tam gdzie park.
Coś co chyba najbardziej w tym artykule mnie uderzyło - brak jakielkolwiek daty kiedy te konsultacje i analizy departamentu edukacji się skończą i kiedy, a raczej czy w ogóle nastąpią za tym jakieś realne działania. Urząd działa dla urzędu, nie dla obywateli. Przykład z połowy września tego roku - w jednej z elbląskiech podstawówek uczniowie klas ósmych nie dostali podręczników przez dwa tygodnie (pewnie dyrekcję placówki zaskoczył fakt, że nastał już wrzesień). Po próbie interwencji dep. edukacji um Elbląg odpowiedział, że oni się tym nie zajmują. Zastanawiający jest fakt - czym w takim razie się zajmują i czy aby nie za dużo jest tam stanowisk?
Obecne Państwo wszystkich innych doklejek łącznie z KO też o Was nie dba, a jednak nadal jesteście im wierni - fenomen.
Jak się ma takich specjalistów …..
Rawska musi powstać od nowa!!! Jest piękny budynek i infrastruktura dookoła.
Podziękować tym 'fikcyjnym" urzędom, które pasożytniczo zabierają budynek.
Pani Ewo liczę na Panią!
Radna PO pyta, Missan jako szef PO odpowiada. Imć Onufry Zagłoba i Roch Kowalski.
@sadness - Naiwny mieszkańcu - wyborco, szefowa DEDU zajmuje się penetracją jaru w mołdawskim stepie wraz i tylko z szefem, a teraz przygotowuje się do penetracji krateru Fudżijamy w Japonii za sprawą konsula O`Paczu Ju. Przecież się nie rozdwoi. W normalnym systemie za taką wypowiedź leci się na ryjek, ale skoro dba się o szefa, to...
@Gołków - Iwonka startowała do UM na polecenie czerepaka. Wie jak czerepak robił karierę naśladując krowę głośno ryczącą.
"We don't need no education...
We don't need no thought control...
No dark sarcasm in the classroom...
Teacher, leave them kids alone...
...
Hey, teacher, leave them kids alone!...
All in all, it's just another brick in the wall... "; P
Brać pieniądze i się nie przepracowywać