33
13.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Brak jakiejkolwiek realnej analizy społecznej populacji. Bazy, komputery programy, zamierzenia... a w ratuszu brak miejsca na biurka... to do jasnej anielki tylko efektów pracy brak. Jakieś kolorowe książeczki samochalstwa cwaniaków drukują na kredowym papierze. Jedni to 6 stroniczek, inni 4 stroniczki, a inni tylko nazwisko i imię... pozostali mimo wielkich efektów żmudnej pracy bez uwagi... Parafrazując zapisy almanachu: spełniłem sinekwanon warunek - urodziłem się. Chodziłem do przedszkola nr 3 przy ulicy Generalisimusa Józefa Stalina, przedtem Otto Hindenburga, a obecnie generała Józefa Bema. Ukończyłem szkołę podstawową nr 4,tę miedzy Bogiem a Partią przy ulicy Adama Mickiewicza... i to może starczy bo, ,szkoda nafty, ,....
akuku (2025.10.13)

info

9  
  2
Generalnie chodzi o oddzielenie dzieci z bogatszych dzielnic od patologii. Całe szczęście moje są dorosłe. Rozumiem rodziców z normalnych rodzin, że nie chcą w szkołach gdzie chodzą ich dzieci kryminalistów.
(2025.10.14)

info

4  
  3
Szkoła SP 16 jest mega przeciążona powstało osiedle na Sadowej dodatkowo na rawskiej nie ma szkoły i startych rejonów dużo dzieci chodzi do 16
OlaolAaa (2025.10.14)
Czas się po prostu zabrać do roboty i zacząć ogarniać ! Powstają blokowiska, nowe dzielnice tylko szkoly stanęły w miejscu jakby czas się zatrzymał ! Wystarczy juz tych ostatnich lat stagnacji w oświacie
(2025.10.14)

info

9  
  2
Prawdziwy problem to, ze będzie brakować nauczycieli, juz jest z tym problem! Kiedy odejdą stare kadry nie będzie kto miał uczyć dzieci i będzie wielka improwizacja! Tak o nauczycieli zadbało panstwo !
(2025.10.14)
sp 18 ? To taka świetna szkoła? Przerost treści nad formą...
Gołków (2025.10.14)
"Tak o nauczycieli zadbało panstwo" pisowskie
Taka prawda (2025.10.14)
W szkołach, w policji w szpitalach tysiące wakatów.... Tak o nauczycieli zadbało panstwo pis. I Rekordowy deficyt
Spadek po pis (2025.10.14)
@OlaolAaa - Ola Fasola ?
(2025.10.14)
Jaś Fasola mialo być
(2025.10.14)