Wybrany wątek opinii
No ciekawe, czy wszyscy rodzice będą zadowoleni, jeśli zamiast np do SP 18 będą przypisani do SP 9.Potrzebne są chyba konsultacje pani radna
Do moderacji
Odpowiedz
14
10
Akurat w 18 to powinno być połowę mniej dzieci, ledwo już tam się mieszczą
Do moderacji
Odpowiedz
10
2
sp 18 ? To taka świetna szkoła? Przerost treści nad formą...
Do moderacji
Odpowiedz
6
3
@Gołków - Iwonka startowała do UM na polecenie czerepaka. Wie jak czerepak robił karierę naśladując krowę głośno ryczącą.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2