UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rawska musi powstać od nowa!!! Jest piękny budynek i infrastruktura dookoła. Podziękować tym 'fikcyjnym" urzędom, które pasożytniczo zabierają budynek. Pani Ewo liczę na Panią!

absolwent

Anuluj