UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rawska musi powstać od nowa!!! Jest piękny budynek i infrastruktura dookoła. Podziękować tym 'fikcyjnym" urzędom, które pasożytniczo zabierają budynek. Pani Ewo liczę na Panią!
absolwent
Rawska musi powstać od nowa!!! Jest piękny budynek i infrastruktura dookoła. Podziękować tym 'fikcyjnym" urzędom, które pasożytniczo zabierają budynek. Pani Ewo liczę na Panią!
absolwent