Wybrany wątek opinii
Coś co chyba najbardziej w tym artykule mnie uderzyło - brak jakielkolwiek daty kiedy te konsultacje i analizy departamentu edukacji się skończą i kiedy, a raczej czy w ogóle nastąpią za tym jakieś realne działania. Urząd działa dla urzędu, nie dla obywateli. Przykład z połowy września tego roku - w jednej z elbląskiech podstawówek uczniowie klas ósmych nie dostali podręczników przez dwa tygodnie (pewnie dyrekcję placówki zaskoczył fakt, że nastał już wrzesień). Po próbie interwencji dep. edukacji um Elbląg odpowiedział, że oni się tym nie zajmują. Zastanawiający jest fakt - czym w takim razie się zajmują i czy aby nie za dużo jest tam stanowisk?
Do moderacji
Odpowiedz
10
0
@sadness - Naiwny mieszkańcu - wyborco, szefowa DEDU zajmuje się penetracją jaru w mołdawskim stepie wraz i tylko z szefem, a teraz przygotowuje się do penetracji krateru Fudżijamy w Japonii za sprawą konsula O`Paczu Ju. Przecież się nie rozdwoi. W normalnym systemie za taką wypowiedź leci się na ryjek, ale skoro dba się o szefa, to...
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@sadness - sie zajmują pilnowaniem swocih stołków i przesuwania się ze stołka do stoła
Do moderacji
Odpowiedz
0
0