A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zlikwidować ZBK
@OlaolAaa - Do tej szkoły nie posłałbym dziecka.
@sadness - sie zajmują pilnowaniem swocih stołków i przesuwania się ze stołka do stoła