Wybrany wątek opinii
Prawdziwy problem to, ze będzie brakować nauczycieli, juz jest z tym problem! Kiedy odejdą stare kadry nie będzie kto miał uczyć dzieci i będzie wielka improwizacja! Tak o nauczycieli zadbało panstwo !
Do moderacji
Odpowiedz
11
0
"Tak o nauczycieli zadbało panstwo" pisowskie
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
W szkołach, w policji w szpitalach tysiące wakatów.... Tak o nauczycieli zadbało panstwo pis. I Rekordowy deficyt
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
Obecne Państwo wszystkich innych doklejek łącznie z KO też o Was nie dba, a jednak nadal jesteście im wierni - fenomen.
Do moderacji
Odpowiedz
9
3