Wybrany wątek opinii

Prawdziwy problem to, ze będzie brakować nauczycieli, juz jest z tym problem! Kiedy odejdą stare kadry nie będzie kto miał uczyć dzieci i będzie wielka improwizacja! Tak o nauczycieli zadbało panstwo !
(2025.10.14)
"Tak o nauczycieli zadbało panstwo" pisowskie
Taka prawda (2025.10.14)
W szkołach, w policji w szpitalach tysiące wakatów.... Tak o nauczycieli zadbało panstwo pis. I Rekordowy deficyt
Spadek po pis (2025.10.14)
Obecne Państwo wszystkich innych doklejek łącznie z KO też o Was nie dba, a jednak nadal jesteście im wierni - fenomen.
zły (2025.10.14)
Powrót do komentarzy