Wybrany wątek opinii

Szkoła SP 16 jest mega przeciążona powstało osiedle na Sadowej dodatkowo na rawskiej nie ma szkoły i startych rejonów dużo dzieci chodzi do 16
OlaolAaa (2025.10.14)
@OlaolAaa - Ola Fasola ?
(2025.10.14)
Jaś Fasola mialo być
(2025.10.14)
@OlaolAaa - Do tej szkoły nie posłałbym dziecka.
(2025.10.14)
Powrót do komentarzy