UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoła SP 16 jest mega przeciążona powstało osiedle na Sadowej dodatkowo na rawskiej nie ma szkoły i startych rejonów dużo dzieci chodzi do 16

OlaolAaa

Anuluj