UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoła SP 16 jest mega przeciążona powstało osiedle na Sadowej dodatkowo na rawskiej nie ma szkoły i startych rejonów dużo dzieci chodzi do 16
OlaolAaa
Szkoła SP 16 jest mega przeciążona powstało osiedle na Sadowej dodatkowo na rawskiej nie ma szkoły i startych rejonów dużo dzieci chodzi do 16
OlaolAaa