UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czas się po prostu zabrać do roboty i zacząć ogarniać ! Powstają blokowiska, nowe dzielnice tylko szkoly stanęły w miejscu jakby czas się zatrzymał ! Wystarczy juz tych ostatnich lat stagnacji w oświacie


Anuluj