UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Prawdziwy problem to, ze będzie brakować nauczycieli, juz jest z tym problem! Kiedy odejdą stare kadry nie będzie kto miał uczyć dzieci i będzie wielka improwizacja! Tak o nauczycieli zadbało panstwo !


Anuluj