55
13.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Policja niech interweniuje jak najmniej będzie to z korzyścią dla wszystkich.
(2025.10.13)

info

4  
  4
Jest na to prosty sposób wystarczy nie chlać.
(2025.10.13)

info

5  
  1
Nawet nie to. Gdyby odkryli Amerykę, to by wiedzieli, że prohibicja nie tylko nie zmniejszyła spożycia alkoholu, a nawet zwiększyła przestępczość zorganizowaną. Trzeba zacząć od edukacji dzieci, że piją tylko "głupi ludzie i bandyci". Z narkotykami jakoś to działa. Ludzie uważają ćpunów za skrajną patologię, od której trzeba się trzymać z daleka. To samo można zrobić w przypadku alkoholu.
(2025.10.13)
Nic, trzeba było czytać ze zrozumieniem co napisałem, a nie pisałem, że nie piją, tylko, że nie piją na potęgę, i że Polska nie jest w czołówce pod tym względem, w każdym kraju są ludzie uzależnieni i żadne regulacje czy zakazy tego nie zmienią, ci co trafiali na SOR i tak będą tam trafiać, bo sobie zorganizują alkohol. A pieniądze są marnotrawione w wielu różnych miejscach przez wprowadzanie właśnie coraz większej liczby zakazów i nakazów, regulacji, którymi zajmują się urzędnicy i służby, prowadzą dochodzenia, sprawy w sądach, wystarczy poruszyć temat picia w miejscach publicznych, w wielu krajach UE jest to legalne, a u nas nie, jeśli ktoś kulturalnie sobie wypije i wyrzuci potem butelki do kosza to nie powinno to w ogóle nikogo obchodzić. Ile państwo kosztują takie interwencje, paliwo czy sprawy w sądach, gdzie ktoś sobie wypił piwo na ławce?
(2025.10.13)
Co z tego i tak was nie widać na mieście.
(2025.10.13)

info

3  
  0
Publiczna ławka to nie miejsce do picia piwa, a może wejście do klatki schodowej też Ci odpowiada do picia alkoholi?! Polacy w większości niestety NIE potrafią kulturalnie pić alkoholu i nie mają umiaru oraz zahamowań, oraz muszą sprawić hałasem i zachowaniem, by ludzie patrzyli jak piją, bo są z tego dumni. Surowe kary by to załatwiły, ale za biedni na nie - więc zakazy.
(2025.10.13)
Platforma obywatelska i eurokomunisci z UE wprowadzają w życie program wyborczy Krzysztofa Kononowicza sprzed lat:, ,Nie będzie niczego, ,.
Polexit (2025.10.14)

info

4  
  0
... alkohol ma jakieś tam obostrzenia... tymczasem reklamy cukru w najróżniejszych postaciach lecą w mediach non-stop-kolor... cukier działa dokładnie na te same części mózgu, co heroina. Silnie uzależniający, do tego już widać gołym okiem masową produkcję dziecięco-młodzieżowych kandydatów na cukrzycę typ 2....
(2025.10.14)

info

4  
  0
Kibice naLitwie nie szczędzili krytykiPremierowi. PO biadoli o brutalizacjiJęzyka, a samiWrzeszczeli "j.PiS"!
echo (2025.10.14)
Pogotowie przyjeżdża do pijaków i zabiera na sor.. tam awantury i burdy element wszczyna! A do chlopca 11 lat, to nie przyjechali. a dzieciak ledwo iszedł z życiem, bo mu się wyrostek rozlał. ! Hańba!
J124 (2025.10.14)

info

3  
  0