UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nawet nie to. Gdyby odkryli Amerykę, to by wiedzieli, że prohibicja nie tylko nie zmniejszyła spożycia alkoholu, a nawet zwiększyła przestępczość zorganizowaną. Trzeba zacząć od edukacji dzieci, że piją tylko "głupi ludzie i bandyci". Z narkotykami jakoś to działa. Ludzie uważają ćpunów za skrajną patologię, od której trzeba się trzymać z daleka. To samo można zrobić w przypadku alkoholu.