A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@echo - jacy kibice -
No na Zachodzie można pić sobie na publicznej ławce, ten co pije płaci akcyzę i inne podatki, więc jest też tym, który współfinansuje budowę takiej ławki, więc czemu niby publiczna ławka miałaby nie być miejscem do picia piwa, jeśli ktoś zachowuje się kulturalnie? Polacy w większości potrafią się zachować, to na Zachodzie, gdzie więcej piją jak u nas można zaobserwować więcej problemów z zachowaniem ludzi nadużywających alkoholu. Po co w ogóle piszesz te nieprawdziwe i negatywne komentarze na temat Polaków, nie wiesz, że Polacy jeżdżą po świecie i widzą jak jest gdzie indziej? Nie mają już kompleksów względem Zachodu, bo nie mają do tego powodu. Surowe kary to powinny być dla tych, którzy ograniczają wolność osobistą człowieka.
Ta pani oczywiście generalizuje problem. Co z tego że jest wiele interwencji ?. Jak ludzie chcą wypić to i tak wypiją. Co z tego że zabronicie alkoholu jak wtedy sprowadzicie tysiące melin i pokątnego handlu alkoholem. Czyli robicie większy problem czy tak czy tak. Za PRLu zrobili zakaz i powstało tysiące melin w Polsce. Czy policja jest na to gotowa mając o wiele mniej ludzi niż dawna MILICJA ??.
Powinno się przywrócić izby wytrzeźwień ale z karami i opłatami za pobyt itp. SOR nie jest od tego żeby przyjmować pijaków.
Witam moja dzielnicowa z Kamiennej. Pozdrawiam serdecznie.