UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Publiczna ławka to nie miejsce do picia piwa, a może wejście do klatki schodowej też Ci odpowiada do picia alkoholi?! Polacy w większości niestety NIE potrafią kulturalnie pić alkoholu i nie mają umiaru oraz zahamowań, oraz muszą sprawić hałasem i zachowaniem, by ludzie patrzyli jak piją, bo są z tego dumni. Surowe kary by to załatwiły, ale za biedni na nie - więc zakazy.