UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Publiczna ławka to nie miejsce do picia piwa, a może wejście do klatki schodowej też Ci odpowiada do picia alkoholi?! Polacy w większości niestety NIE potrafią kulturalnie pić alkoholu i nie mają umiaru oraz zahamowań, oraz muszą sprawić hałasem i zachowaniem, by ludzie patrzyli jak piją, bo są z tego dumni. Surowe kary by to załatwiły, ale za biedni na nie - więc zakazy.


Anuluj